Atlans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Atlans
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Тренировачна Площадка

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Зуко

Зуко


Брой мнения : 121
Join date : 19.03.2009
Age : 15

Тренировачна Площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Тренировачна Площадка   Тренировачна Площадка EmptyПон Апр 13, 2009 11:35 am

Тренировачна Площадка тук 6те тренирате
Върнете се в началото Go down
https://atlans.bulgarianforum.net
~zai4encety~

~zai4encety~


Брой мнения : 38
Join date : 12.04.2009

Тренировачна Площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачна Площадка   Тренировачна Площадка EmptyПон Апр 13, 2009 5:15 pm

Киа и Пачирису дойдоха на поляната ... Пачирису започна да си гони опашката ... Киа седна на земята и се зачуди какво да тренират... Киа извика Пачирису...
- Пачирису ела...- Пачирису отиде при нея ...
- Е... искам да потренираш освобождаване...!...-Пачирису я погледна тъпо и побягна ... Киа се усмихна и тръгна след него
- Пачи на гоненица ли ще си играем... е аз съм по-бърза- Пачирису спря за малко ... Киа също ... Пачирису гледаше Киа някак ... надменно . Той се завъртя около нея ... Огледа я след това походи малко напред изплези й се и пак побягна .
- Пачирису !!! Ела тук !!!-Но пачирису нямаше намерение да отива при нея ... Скри се сад едно дърво и седна да си почине ... Киа се огледа наоколо и започна да го търси ... бавно се приближи до дървото
- ПА!!!-Горкото същество се уплаши ... Подскокна а след това я погледна лошо ... Киа го погали Пачирису се усмихна някак ... подло... От буските му излезнаха искри и той удари Киа с Ел. Шок... Пачирису пак се скри ...
-Ох горката ми косичка...Пачирису ще се испатиш ела тук и ще забравя за това което туко що направи- Нито звук... Киа се усмихна
- ОК... Това май значи Война!!!-Киа се среса и отново започна да го търси ... Храст по храст ... Дърво по дърво и най-накрая го намери ! Клетият се бе уморил от толкова тичане и криене и лежеше спокойно ... Погледна момичето и се изправи ... Изведнъж ПАчирису използва волтово блъскане ... и мишената за съжаление беше Киа ...
- Ох горката аз... - Пачирису отново се скри
-О не не горката аз... Горкия ти! Ще видиш ти... Само да те хвана... - И както винаги Киа го намери ... За нейна изненада Пачиреису я чакаше... Мъничето беше подло...Приличаше на Киа ... Киа се усмихна
- ДОбре пакосник такъв какво си ми приготвил сега - Да, наистина беше приготвил нещо специално ... Явно освен подло съществото беше и умно... Докато Киа го търсеше до осъвършенстваше уменията си ... И ги прилагаше върху Киа разбирасе ... Пачирису удари Киа с гръм ... Пачирису пак се скри , а Киа падна на земята ... Исправи се и пак се оправи... Седна на земята Пачирису отиде при нея и я погледна виновно...
- Е пач... ще правиш ли това което ти кажа или ще чакаш да се испатиш... Все пак съм по хитра от теб... - Мъникат я погледна с неразбиращ поглед...
- Ох наивният ми пачи... Вече навсякаде има малак подарак за теб... Ти се криеше и осъвършенстваше атаките си ... аз те търсек и поставях капани Razz .
След няколко минутен спор Пачирису направи това което Киа го бе помолила ... Потренираха освобождаване...След известно време те си тръгнаха...


Последната промяна е направена от ~zai4encety~ на Пон Апр 13, 2009 6:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Зуко

Зуко


Брой мнения : 121
Join date : 19.03.2009
Age : 15

Тренировачна Площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачна Площадка   Тренировачна Площадка EmptyПон Апр 13, 2009 6:17 pm

Браво Киа хора учете се от нея как се пише в пост при битките това 6те се гледа и 6те е послезно да пишете подалги постове !
Върнете се в началото Go down
https://atlans.bulgarianforum.net
Sponsored content





Тренировачна Площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачна Площадка   Тренировачна Площадка Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тренировачна Площадка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Тренировачна Площадка
» Тренировачна Площадка
» Тренировачна Площадка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Atlans :: Градове и местности :: Ваздушнoто Кралство-
Идете на: